Spotrebitelia žiadajú o rýchle pôžičky častejšie

rýchle pôžičky

Jedným z dôvodov nárastu počtu žiadostí o poskytnutie mini pôžičiek, je ich rýchlosť a dostupnosť online. V dnešnej uponáhľanej dobe je už pomerne bežné, že ľuďom chýba pred výplatou pár desiatok eur. Spotrebitelia sa tiež čoraz menej spoliehajú na pomoc rodiny alebo priateľov. So svojimi finančnými starosťami jednoducho nechcú zaťažovať svojich blízkych.

Spotrebitelia so svojimi finančnými starosťami nechcú zaťažovať svojich blízkych.

Ďalším dôvodom je rastúca skupina spotrebiteľov s nízkym, aj keď pravidelným príjmom. Dostupnosť bankových úverových produktov je pre nich pomerne obmedzená. Prekážka nie je v tom, že by si nemohli dovoliť riadne splácať svoje pôžičky. Dôvodom môže byť dokladovanie výšky príjmu. V banke by im pre nízky príjem s najväčšou pravdepodobnosťou žiadosť o úver zamietli.

Mini pôžička sa stáva vhodným riešením aj pre tých, ktorým sa v minulosti stalo, že mali problém s včasným splácaním pôžičky alebo úveru, napríklad z dôvodu výpadku príjmu.

Kým vybavenie úveru v banke trvá niekoľko dní, mini pôžička umožňuje takmer okamžitý prístup k prostriedkom vo výške od 25€ do 100€. Vybavenie a prijatie mini pôžičky – počas pracovnej doby spravidla už do 10 minút, je možné na účty až ôsmych bánk. Čo môže byť veľmi praktické, hlavne keď spotrebiteľa zaskočí nečakaný výdavok.

Bezproblémovým splácaním mini pôžičky, je možné budovať si dobrú úverovú históriu. Spoľahliví klienti potom môžu čerpať rýchlu pôžičku až do výšky 350€. Funguje to podobne, ako medzi dobrými priateľmi. Keď niekomu požičiate a on vám pôžičku vráti podľa dohody, radi mu požičiate znova. A ste ochotní požičať mu aj väčšiu sumu.

Mini pôžička garantuje férový a transparentný prístup bez skrytých poplatkov. Všetky poplatky, podmienky a informácie súvisiace s poskytnutím mini pôžičky sú dostupné ešte pred tým, ako sa spotrebiteľ rozhodne o pôžičku záväzne požiadať.

Vždy je dôležité zodpovedne prehodnotiť svoju finančnú situáciu a uistiť sa, že požičanú čiastku spolu s poplatkami, dlžník dokážete splatiť.

[–]