Ako na to?

Sme najrýchlejším poskytovateľom expresných pôžičiek na trhu.

 

Ako získam minipôžičku?

 
 
 
Vyplníte jednoduchú on-line žiadosť!
Vašu žiadosť spracujeme a vyhodnotíme!
Pošleme Vám peniaze na Váš účet, alebo poštovým poukazom na Vašu adresu.
 

Ako si vybavím minipôžičku?

Minipôžičku vybavíte bez poplatkov a zbytočných telefonátov.

Výšku a termín zaplatenia si viete vybrať sami podľa zváženia Vašej schopnosti splácať. Pri vypĺňaní žiadosti je potrebné uviesť Vaše správne údaje, vrátane vlastnej funkčnej e-mailovej adresy, vlastného telefónneho čísla a vlastného čísla účtu.

Je možné si požiadať aj o výplatu formou poštovej poukážky na adresu Vášho trvalého pobytu, v prípade, ak nemáte vlastný bankový účet.

Schválili ste moju žiadosť?

Vašu žiadosť posúdime okamžite. O schválení Vás budeme informovať e-mailom, v ktorom budú aj prihlasovacie údaje do Vašej klientskej zóny, kde sú uvedené všetky zmluvy a informácie.

Ak Vaša pôžička bola zamietnutá, budete o tom informovaný e-mailom. V tomto prípade kontaktujte našu zákaznícku linku 0850 888 888.

Kedy budem mať peniaze na účte?

Po schválení Vám peniaze pošleme obratom. O poslaní peňazí z našej strany Vás budeme informovať SMS správou.

Keď máte jednu z našich bánk, peniaze máte ihneď na účte. V prípade, že máte iný účet, rátajte s dlhšou dobou pripísania peňazí na účet. Doba pripísania peňazí závisí aj od Vašej banky.

V prípade voľby výplaty minipôžičky poštovou poukážkou Vám príde poštový poukaz na Vašu adresu najneskôr na druhý (schválenie do 11:00), alebo na tretí (schválenie po 11:00) pracovný deň od schválenia Vašej minipôžičky.

Ako minipôžičku vrátim?
Pôžičku od minipôžičky vrátane odpovedajúcej odmeny, o ktorej Vás vždy informujeme, uhradíte pohodlne na účet do 7, 14, 21, alebo 28 dní. Výzvu na úhradu Vašej minipôžičky Vám zašleme SMS správou alebo prostredníctvom e-mailu. Splatenie Vašej minipôžičky môžete uskutočniť veľmi pohodlne v ktorejkoľvek našej banke, vkladom, alebo najlepšie cez internetové bankovníctvo.
 
Aby Vaše platby boli pripísané okamžite, vytvorili sme účty vo všetkých významných slovenských bankách. Pre rýchle a správne zaevidovanie Vašej splátky nevyhnutne uvádzajte pri platbe správny variabilný symbol (Vaše rodné číslo). Odporúčame splatiť minipôžičku prevodom z účtu, na ktorý Vám boli peniaze od nás zaslané.  
 
Splatenie minipôžičky včas

Pred termínom na uhradenie minipôžičky Vás budeme vždy informovať prostredníctvom SMS a e-mailu. Vaše termíny a výšku dĺžnej sumy minipôžičky môžete sledovať kedykoľvek v klientskej zóne na minipozicka.sk. Vo vlastnom záujme si vždy uchovajte na vhodnom mieste svoje prístupové údaje do klientskej, uživateľskej zóny.

Odloženie termínu splatnosti
V prípadoch, kedy Vás okolnosti prekvapia a nedokážete dodržať termín splatnosti minipôžičky, ponúkame možnosť posunúť si tento termín dostatočne včas o voliteľnú dobu do budúcnosti. Na predĺženie stačí, aby ste uhradili iba poplatok za predĺženie Vašej minipôžičky. Termín si predĺžte vždy PRED termínom dohodnutej splatnosti. V prípade otázok kontaktujte prosím našu infolinku na 0850 888 888 (volanie je v cene miestneho hovoru), príp. nám napíšte e-mail na info@minipozicka.sk.
 
Mimosúdne riešenie spotrebiteľských sporov
Príslušným orgánom mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov je Česká obchodní inspekce (ČOI) alebo iný poverený orgán, ktorým je finančný arbiter. Formulár návrhu na začatie konania o mimosúdnom riešení spotrebiteľského sporu sa nachádza na webovej stránke: http://www.coi.cz/cz/spotrebitel/prava-spotrebitelu/mimosoudni-reseni-spotrebitelskych-sporu-adr/. Finančný arbiter Českej republiky sídli na adrese Legerova 69/1581, Praha 1, PSČ 110 00.
[–]