Rýchla pôžička a nízka suma? Jednoducho „mini pozicka“

Väčšina z nás sa občas dostane do situácie, keď si potrebuje rýchlo zobrať pôžičku alebo úver za pár eur na nákup novej veci alebo na úhradu neočakávaných výdavkov. Ideálne je, keď sa k peniazom dostanete bez toho, aby ste museli ísť do banky. Splácať také pôžičky môžete podľa vlastných predstáv a zbytočne veľa „nepreplatíte“. S malou pôžičkou od www.minipozicka.sk to všetko hravo zvládnete.

Pôžička vybavená za 15 minút

Malá pôžička od minipôžičky je unikátna svojou flexibilitou, pričom prináša množstvo benefitov v jednom produkte. Bez akýchkoľvek problémov si takto môže každý požičať 100 a viac eur. Nemusíte pritom chodiť do žiadnej pobočky banky a čakať, kým sa dostanete na rad, ani vypisovať zložité formuláre. Malú pôžičku od minipôžičky vybavíte pohodlne za 15 minút bez akýchkoľvek „papierovačiek“.

Môžete si ju dohodnúť aj cez telefón priamo z pohodlia domova. „Stačí vám na internetovej stránke www.minipozicka.sk zadať svoje údaje a pracovník zákazníckeho centra vám zavolá v čase, ktorý si dohodnete. Je to veľmi jednoduché, bez zbytočnej byrokracie, keďže ide len o jednu zmluvu na dobu neurčitú, pričom peniaze takto môžete čerpať opakovane. Samotné zjednanie pôžičky je pritom úplne zadarmo,“ vysvetľuje Mária Staroňová, produktová špecialistka zo spoločnosti MINIHOTOVOST, SE.

Peniaze si beriem podľa svojich predstáv

A ako to celé funguje v praxi? V minipôžičke vám schvália malú pôžičku vo výške 100 eur. Na váš účet v banke minipôžička odošle príslušnú sumu, ktorú ste zadali pri žiadosti. Pri malej pôžičke od minipôžičky sa pritom nemusíte nijako obmedzovať, keďže ide o neúčelový úver. Peniaze môžete teda minúť na čokoľvek, či už sa rozhodnete vyrovnať menší dlh, kúpiť darčeky pre rodinu alebo zatúžite po novom mobile či víkendovom pobyte s partnerom,“ dopĺňa odborník.

[–]