Minipôžičku schválime väčšine žiadateľov

rýchle pôžičky

Potrebujete pred výplatou rýchlo vyriešiť nedostatok financií a banka vám zamietla žiadosť o úver na pokrytie nečakaných výdavkov? Alebo je pre vás bankový úver príliš obmedzujúci? Môže vás prekvapiť, že existuje pôžička dostupná aj ľudom s nižším, ale pravidelným príjmom – dôchodcom, študentom, nezamestnaným, mamičkám na materskej aj živnostníkom.

Minipôžičku vo výške 25€ – 350€ si vybavíte jednoducho online. Máme účty až v 8 bankách a vy tak môžete mať peniaze na svojom účte doslova už o pár minút. Ako nový klient môžete požiadať o pôžičku do 100€. Pre získanie minipôžičky stačí splniť niekoľko podmienok – musíte mať viac ako 18 rokov, vlastný mobilný telefón, funkčný e-mail a vlastný bankový účet. Vašu žiadosť o pôžičku bezplatne posúdime a vo väčšine prípadov schválime.

Splatnosť minipôžičky je do 7, 14, 21, 28 dní. Je len na vás, akú dĺžku splatnosti si zvolíte. Podmienky a výška poplatkov spojených s vašou pôžičkou vidíte ešte pred odoslaním žiadosti a nájdete ich tiež v Zmluve o pôžičke.

Komunikácia prebieha kompletne elektronicky. Nemusíte nikam chodiť. Všetky formality vybavíte diskrétne v pohodlí vášho domova.

Buďte zodpovední a pred odoslaním vašej žiadosti starostlivo zhodnoťte vašu schopnosť pôžičku splatiť. Včasným splatením vašej minipôžičky získate možnosť si v budúcnosti požičať od nás viac peňazí.

[–]