Minipôžička vám ušetrí starosti aj peniaze

rýchle pôžičky

Život so sebou niekedy prináša nepredvídateľné okamihy a na vyriešenie nečakaných starostí často stačí pár desiatok eur. Čo však robiť, keď peniaze navyše práve teraz nemáte? Riešením môže byť minipôžička – jednoduchý, spoľahlivý a dostupný spôsob, ako rýchlo získať finančné prostriedky s voliteľnou dobou splatnosti od 7 do 28 dní vo chvíli, keď vás zaskočili nečakané výdavky a vy ich potrebujete uhradiť ešte pred výplatou.

Spoľahlivá a vždy nablízku

Minipôžičku vybavíte diskrétne a bezpečne online. Nemusíte nikam chodiť. Stačí vyplniť žiadosť a požiadať o minipôžičku do 100 EUR (opakovaní klienti môžu požiadať o pôžičku až do výšky 450 EUR), keď:

  • potrebujete zaplatiť nájom,
  • potrebujete uhradiť telefónny účet, televíziu alebo internet a predísť tak odpojeniu, pokute a poplatkom za znovu pripojenie,
  • potrebujete bezodkladne vykonať opravy na dome, zaplatiť opravu alebo výmenu zariadenia či spotrebiča v domácnosti,
  • potrebujete natankovať pohonné hmoty, zaplatiť diaľničnú známku, poistné, opravu auta alebo musíte uhradiť pokutu za priestupok,
  • potrebujete kúpiť vašim deťom školské potreby, zaplatiť školský výlet alebo exkurziu,
  • potrebujete kúpiť lieky, zaplatiť lekárske vyšetrenie alebo zákrok,
  • potrebujete nakúpiť potraviny a nápoje,
  • potrebujete vyrovnať nepovolené prečerpanie na osobnom účte a vyhnúť sa tak pokute a ďalším poplatkom,
  • alebo vtedy, keď rýchlo potrebujete menší obnos peňazí na pokrytie iných neplánovaných výdavkov.

Dobrá voľba v ťažkých chvíľach

Minipôžička je ideálne riešenie v prípadoch, keď potrebujete pôžičku skutočne rýchlo, aby ste dokázali pokryť vaše nečakané výdavky alebo potrebujete zaplatiť svoje účty včas. Ešte pred odoslaním žiadosti viete, aké sú celkové náklady na pôžičku aj termín splatnosti vašej minipôžičky.

Vašu žiadosť rýchlo posúdime a pokiaľ bude schválená, peniaze vám okamžite pošleme na váš bankový účet. O schválení pôžičky vás budeme informovať e-mailom, potvrdenie o odoslaní peňazí vám pošleme v SMS správe. Pokiaľ máte účet v niektorej z ôsmych bánk, v ktorých máme účet aj my, peniaze môžete mať na účte už aj do 10 minút od schválenia. Skutočný čas potrebný na pripísanie minipôžičky na účet však závisí od vašej banky.

Pokiaľ sa vyskytnú nepredvídateľné okolnosti (napr. meškajúca výplata) a vy nám nebudete schopní pôžičku v dohodnutom termíne vrátiť, kontaktujte nás a dohodneme si náhradný termín splatnosti. Urobte tak ešte pred termínom splatnosti vašej minipôžičky.

Požičiavajte si zodpovedne

Odporúčame vám, aby ste si požičali vždy iba toľko, koľko skutočne potrebujete na pokrytie konkrétnych nečakaných výdavkov. Buďte zodpovedný a pred tým, ako požiadate o krátkodobú minipôžičku, starostlivo zvážte vašu schopnosť pôžičku splatiť.

[–]