Rýchla online pôžička pre každého

Expresná pôžička bez registrácií a poplatkov na váš účet

Koľko EUR si potrebujete požičať?
EUR
EUR
EUR
Na koľko dní si chcete požičať peniaze?
dní
dní
do
Do nám máte vrátiť

Pôžička nad ?

Pôžičky nad poskytujeme len overeným zákazníkom. Požičajte si najprv od nás nižšiu sumu, aby sme vedeli vyhodnotiť Váš profil.

Ak ste si už u nás požičiavali peniaze, prosím prihláste sa.

Od 29.08.2023 prebieha zmena v procese schvaľovania nových žiadateľov. Spoločnosť sa naďalej venuje správe a servisu úverov u registrovaných klientov.

Ako si jednoducho požičať? Pozrite si video.
Poskytujeme minipôžičky v Európe
eu

Prečo si vybrať rýchlu online pôžičku u nás?

Sami si vyberiete, koľko si potrebujete požičať a kedy chcete vašu pôžičku splatiť. Najnižšia pôžička pre nových klientov je od 25 Eur až do 100 eur. Pre opakovaných klientov až do výšky 450 Eur. V prípade, že budete chcieť Vašu pôžičku splatiť predčasne, môžete tak urobiť bez akýchkoľvek dodatočných nákladov. Pokiaľ nám nebudete môcť vrátiť pôžičku v dohodnutom termíne, stačí len jednoducho požiadať o predĺženie splatnosti pred uplynutím doby splatnosti minipôžičky.

V prípade omeškania s úhradou dlžnej sumy sú v zmysle všeobecných obchodných podmienok uplatňované nasledovné sankcie: zmluvná pokuta 0,1% denne, účelne vynaložené náklady za každú odoslanú upomienku vo výške 0,77 EUR a jednorazová pokuta vo výške 20 EUR v zmysle podmienok stanovených v zmluve a v súlade s ustanovením §122 Zákona 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru.

Reprezentatívny príklad
Výška pôžičky 100 EUR na 28 dní pri jednorazovej mesačnej splátke 128 EUR (100 EUR istina, 28 EUR poplatok), pevná úroková sadzba 0% p.a., poplatok 28 EUR, RPMN 2397,81%. Celková čiastka splatná spotrebiteľom 128 EUR. Žiadne ďalšie poplatky nie sú účtované. Poistenie nie je zahrnuté.
[–]